^Powrót

Ogólnopolskie Stowarzyszenie KMM ASTRY jest dobrowolnym, samorządnym i trwałym zrzeszeniem, którego działalność opiera się głównie na składkach członkowskich, środki te wystarczają na wypełnianie podstawowych zadań, nie pozwalają natomiast na realizację wszystkich naszych artystycznych planów i zamierzeń. Zakres nowych inicjatyw i zamierzeń  zależały będą w dużej mierze od materialnego wsparcia życzliwych instytucji, firm i osób wspierających, którym nie jest obojętny, ponad 40-letni dorobek KMM ASTRY.

Celem Stowarzyszenia jest działalność kulturalno-edukacyjna oraz  inicjowanie i wspieranie wszelkich zdarzeń i przedsięwzięć muzycznych związanych z jazzem i pokrewnymi gatunkami muzyki.


Ponadto celem Stowarzyszenia jest:

 • propagowanie aktywnych form słuchania muzyki,
 • niesienie pomocy  osobom szczególnie uzdolnionym, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej (Warsztaty Muzyczne),
 • prowadzenie działalności szkoleniowej, wydawniczej oraz współdziałanie z podobnymi organizacjami w kraju i za granicą,
 • organizowanie koncertów, spotkań z muzykami, wystaw, pokazów i prelekcji.


Wspieranie działalności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KMM ASTRY jest nie tylko atrakcyjną i skuteczną formą reklamy, ale tworzy też wizerunek firmy, jako instytucji wspierającej szeroko pojęte działania związane z rozwojem kultury i sztuki.

W ramach współpracy Ogólnopolskie Stowarzyszenie KMM ASTRY oferuje m.in.:

 • umieszczenie logo Sponsora i członków wspierających na afiszach koncertowych i innych materiałach reklamowych Stowarzyszenia,
 • umieszczenie logo i banerów reklamowych Sponsorów  na stronie internetowej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KMM ASTRY,
 • wymienienie z nazwy firm i instytucji wspierających działalność Stowarzyszenia przez osobę prowadzącą imprezę, spotkania, koncert,
 • zaproszenia dla Sponsorów na organizowane imprezy, spotkania i koncerty.

Forma i zakres współpracy ustalany jest indywidualnie. Szczegółowych informacji udziela biuro Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KMM ASTRY w Chodzieży.

 

Administrator oraz redakcja strony Jerzy Neumann.

W marcu 2015r. w celu ustalania harmonogramu działań i koordynacjii zamierzeń Stowarzyszenia powolana zostala Rada Programowa w składzie:

 1. Jerzy Neumann
 2. Marek Piątkowski
 3. Grzegorz Silski
 4. Jerzy Siodła

Wszelkie informacje oraz uwagi do redakcji prosimy kierować na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub bezpośrednio na adres administratora strony This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Chętnych do współpracy lub udzielenia wsparcia naszej inicjatywie prosimy o kontakt mailowy. 

Nice Social Bookmark

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Pin It
Copyrigcht © 2013 Chodzieski KMM Astry